Αρχείο Φεστιβάλ

Χρήστος Παπαδόπουλος – ‘Ελβεντον

ZfinMalta Dance Ensemble & Αθανασία Κανελλοπούλου – RU(i)NS

Compagnie7273 – Tarab

Jose Agudo – Silk Road Creation Workshop

Jose Agudo – Creation workshop

Τσομπανάκη Ελένη – Community dance: Δημιουργική κίνηση ως μέσο επικοινωνίας

Αλέξης Βασιλείου – The embodiment of pleasure. Intimate (Inter)actions

Bush Hartshorn – Giving & Receiving feedback

G. Carrizo & F. Chartier – Peeping Tom

Agudo Dance Company – Silk Road, duet

Ομάδα Σύγχρονου Χορού Πέρσας Σταματοπούλου – Μετατόπιση Ο Δρόμος

cie Toula Limnaios – Contemporary dance and Composition

Σοφία Κονδυλιά – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ + ΧΟΡΟΣ

Πωλίνα Κρεμαστά – Απόγειος χορός

Άρια Μπουμπάκη – Αφύπνιση κινητικής συνείδησης

Toula Limnaios & Ralf Ollertz – Fascination and Violence: „the horde“

Σπύρος Κουβαράς – Σεμινάριο χορογραφικής σύνθεσης

Χριστίνα Σουγιουλτζή – Σύγχρονος χορός με ακροβατικά στοιχεία εδάφους

Diego de la Rosa – Exploring Possibilities

Catalina Carrasco – Big Bang

Catalina Carrasco – Colours in motion

Μάρθα Αρναούτογλου – ContaKids

Μάρθα Αρναούτογλου – ContaKids

cie Toula Limnaios – isson

Juan Tirado – you.it.me

Frantics – Last

Μαρία Μπούμπουλη – Barre à terre & Μπαλέτο

Όλια Τορναρίτου – Τεχνική Martha Graham

Όλια Τορναρίτου – Τεχνική Martha Graham

Mavin Khoo – Ballet Class

David Zambrano – Flying Low & Passing Through

Δημήτρης Σπύρου & Φώτης Νικολάου – Συνδέοντας τη φωνή με το σώμα

McIntosh Jerahuni – Chirorodziva

Mehdi Farajpour – EMPTY BODY/ a meditative dance landscape

Mehdi Farajpour – EMPTY BODY

Pink Mama theatre – zielonooki

Χρήστος Ξυραφάκης & Άντι Τζούμα – Ok that’s you…

ORIANTHEATRE Dance Company – KA-F-KA

Μαριάννα Καβαλιεράτου – BASTET

Compagnie ORIANTHEATRE – STOP SPOT II

Nimrod Freed/Tami dance co. – Tennis-True Story

Editta Braun company – currently resident in

UANA Dans – arba & retrouvailles

Milan Herich – A solo for Mr. Folk

Jesus David Zambrano – My fire is still burning for you

Jesus David Zambrano – My fire is still burning for you

Versiliadanza – Verso la Luce

Eduard Adam Orszulik – Is he?

MNT Projects – Grab

Roni Chadash – Goofy

Jerahuni Movement Factory – Chirorodziva / The Sleeping Pool

Φώτης Νικολάου – X-it Dancetheatre – These gentle hearts are like shot birds falling

Jung In Lee – Skins

Jill Crovisier – Zement, the solo

Σοφία Κονδυλιά – HUMAN ReCONSTRUCTIONS

cie laroque\ helene weinzierl – bluff